logo

Bandurskiego 36, 71-685 Szczecin Tel: 531 06 09 02

Zbieżność kół

Wykonujemy ustawienie zbieżności kół oraz geometrii zawieszenia.

Dowiedz się więcej

Naprawy bieżące

Nasza firma wykonuje wymianę płynów eksploatacyjnych oraz naprawy bieżące.

Dowiedz się więcej

Naprawy bieżące

W naszym warsztacie dokonać można wszystkich napraw bieżących wynikających z normalnej, prawidłowej eksploatacji auta.

Posiadamy wiedzę, niezbędne doświadczenie oraz zaplecze części zamiennych, aby w miarę możliwości w ciągu jednego dnia roboczego usunąć usterkę pojazdu i tego samego dnia udostępnić klientowi jego w pełni sprawny pojazd.

Wymiany płynów eksploatacyjnych

Regularna wymiana płynów eksploatacyjnych to podstawa użytkowania samochodów i gwarancja prawidłowej i bezawaryjnej pracy silnika. Zachęcamy do skorzystania z usług naszego warsztatu samochodowego. Wymiana olejów i płynów eksploatacyjnych w naszym warsztacie zostanie przeprowadzona szybko i profesjonalnie.

TEL: 91 852 39 07
Przegląd okresowe

Większość właścicieli samochodów traktuje przeglądy okresowe jak zbytek. Tymczasem fachowcy uważają inaczej: więcej traci się na usuwanie awarii spowodowanych zaniedbaniem przeglądów, niż oszczędza unikając ich.

TEL: 531 06 09 02
Zastanawiasz się ile będzie kosztować naprawa Twojego samochodu? Zadzwoń do nas pod numer telefonu 91 852 39 07! Chętnie doradzimy i wycenimy. Zapraszamy do kontaktu już dziś!

Gwarancja usługi

Na wszystkie naprawy udzielamy 12 miesięcy gwarancji z wyjątkami:

Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy lub przebieg 15.000 km w zależności, która z dat nastąpi wcześniej od wykonanej naprawy.

Gwarancja części

Części zamienne zakupione w naszym warsztacie objęte są gwarancją producenta.

Gwarancją nie są objęte części i materiały eksploatacyjne podlegające normalnemu zużyciu oraz zamontowane części używane.

Zapraszamy do naszego warsztatu