Zbieżność kół

Wykonujemy ustawienie zbieżności kół oraz geometrii zawieszenia.

Dowiedz się więcej

Naprawy bieżące

Nasza firma wykonuje wymianę płynów eksploatacyjnych oraz naprawy bieżące.

Dowiedz się więcej

Naprawy bieżące

W naszym warsztacie dokonać można wszystkich napraw bieżących wynikających z normalnej, prawidłowej eksploatacji auta.

Posiadamy wiedzę, niezbędne doświadczenie oraz zaplecze części zamiennych, aby w miarę możliwości w ciągu jednego dnia roboczego usunąć usterkę pojazdu i tego samego dnia udostępnić klientowi jego w pełni sprawny pojazd.

Wymiany płynów eksploatacyjnych

Regularna wymiana płynów eksploatacyjnych to podstawa użytkowania samochodów i gwarancja prawidłowej i bezawaryjnej pracy silnika. Zachęcamy do skorzystania z usług naszego warsztatu samochodowego. Wymiana olejów i płynów eksploatacyjnych w naszym warsztacie zostanie przeprowadzona szybko i profesjonalnie.

TEL: 91 852 39 07
Przegląd okresowe

Większość właścicieli samochodów traktuje przeglądy okresowe jak zbytek. Tymczasem fachowcy uważają inaczej: więcej traci się na usuwanie awarii spowodowanych zaniedbaniem przeglądów, niż oszczędza unikając ich.

TEL: 531 06 09 02
Zastanawiasz się ile będzie kosztować naprawa Twojego samochodu? Zadzwoń do nas pod numer telefonu 91 852 39 07! Chętnie doradzimy i wycenimy. Zapraszamy do kontaktu już dziś!

Gwarancja usługi

Na wszystkie naprawy udzielamy 12 miesięcy gwarancji z wyjątkami:

Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy lub przebieg 15.000 km w zależności, która z dat nastąpi wcześniej od wykonanej naprawy.

Gwarancja części

Części zamienne zakupione w naszym warsztacie objęte są gwarancją producenta.

Gwarancją nie są objęte części i materiały eksploatacyjne podlegające normalnemu zużyciu oraz zamontowane części używane.

Zapraszamy do naszego warsztatu