Zbieżność kół

Wykonujemy ustawienie zbieżności kół oraz geometrii zawieszenia.

Dowiedz się więcej

Naprawy bieżące

Wykonujemy serwis olejowy i naprawy bieżące we wszystkich autach

Dowiedz się więcej

Warsztat samochodowy Auto Miś

Konserwacja podwozia samochodu odbywa się pod ciśnieniem. Stosujemy najlepsze dostępne środku. Czas realizacji usługi wynosi jeden do dwóch dni roboczych.

Przed nałożeniem środka konserwującego demontujemy wszystkie plastikowe osłony podwozia, nadkola oraz inne elementy zasłaniające podłogę samochodu. Następnie usuwamy ogniska korozji, czyścimy i odtłuszczamy podwozię Przed samym nałożeniem środka konserwującego spód auta zostaję przygotowany specjalnym cynkiem w sprayu który pełni funkcję zarówno ochronną jak i podkładową pod końcowy etap konserwacji.

TEL: 531-622-111

Czy warto i na jak długo?

Uważamy, że jeżeli auto nie ma dziur w podłodze oraz nie jest jeszcze mocno skorodowane to absolutnie jest to konieczna inwestycja. Nałożenie środka konserwującego wystarczy na 2 do 3 lat, brak takiego zabezpieczenia może pogorszyć stan podwozia oraz spowodować przegnicie podłogi samochodu oraz docelowo skrócić jego żywotność.

Jakich preparatów używamy?

Pracujemy na sprawdzonych produktach z najwyższej półki marki Valvoline. Wszystkie dostępne na rynku preparaty do konserwacji podwozia zostały przez nas dokładnie sprawdzone i dzięki porównaniu poszczególnych produktów różnych producentów z całkowitą pewnością oraz odpowiedzialnością używamy tylko najlepszych specyfików.